PROJEKTOWANIE WDRAŻANIE ORAZ INTEGRACJA SYSTEMÓW

PROJEKTOWANIE, WDRAŻANIE ORAZ INTEGRACJA SYSTEMÓW


Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na rynku teleinformatycznym gwarantujemy najwyższej klasy usługi integratorskie, systemowe, serwisowe w celu zbudowania sprawnej, niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury. Aby innowacyjne rozwiązania przyniosły pożądany efekt muszą być zaprojektowane i wdrożone w sposób zgodny z ideą działania wszystkich systemów i potrzeb Klienta.

Zapewniamy najwyższej jakości usługi informatyczne realizowane we wszystkich etapach procesu integracji, do których należą m.in.:

  • Ekspertyza oraz doradztwo w zakresie infrastruktury teleinformatycznej;
  • Audyty bezpieczeństwa teleinformatycznego oraz analizy infrastruktury i kontroli funkcjonowania systemów służące modernizacji istniejących rozwiązań oraz minimalizacji kosztów związanych z nakładem na daną inwestycję;
  • Projektowanie i wdrażanie najkorzystniejszych oraz najbardziej funkcjonalnych systemów sieciowych;
  • Optymalne projekty techniczne infrastruktury teleinformatycznej Klienta;
  • Profesjonalne szkolenia w zakresie systemów teleinformatycznych i wdrożonych technologii;
  • Outsourcing zasobów ludzkich i środków trwałych.;
  • Sprawna i skuteczna obsługa serwisowa świadczona 24/7 na terenie całego kraju.

Wszystkie usługi

CONSULTING ICT

Consulting jest bardzo efektywną formą transferu wiedzy i informacji między specjalistami branży a pracownikami organizacji i odwrotnie. Poprzez usługi konsultingowe przekazywana jest wiedza i doświadczenie, co owocuje wypracowywaniem jeszcze lepszych pomysłów i strategii.

ZARZĄDZANIE PROJEKTAMI

Świadczymy usługi związane z szeroko pojętym zarządzaniem projektami. Nie różnicujemy klientów w zależności od rozmiaru czy rodzaju inwestycji. Jesteśmy w stanie poprowadzić każdy projekt, nawet ten najbardziej rozbudowany.

INTEGRACJA SYSTEMÓW

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i wiedzy na rynku teleinformatycznym gwarantujemy najwyższej klasy usługi integratorskie, systemowe, serwisowe w celu zbudowania sprawnej, niezawodnej i bezpiecznej infrastruktury.

Zrealizowane projekty

LISTA PROJEKTÓW INWESTYCYJNYCH ZREALIZOWANYCH DLA NASZYCH KLIENTÓW

zobacz

Poznaj nas bliżej